Zapraszamy do biura

Aby podróż pozostała wspaniałym i niezatartym wspomnieniem, musi być wymarzona i unikalna, dostosowana do Państwa oczekiwań. Bez względu na to, czy poszukują Państwo niezwykłej atmosfery, oferty dla dorosłych, atrakcji dla dzieci, komfortu i bezpieczeństwa - nasi Eksperci przygotują propozycje wspólnie z Państwem ze starannie wyselekcjonowanych ofert. 
Zapraszamy Państwa do naszego biura, gdzie przy filiżance znakomitego cappuccino lub espresso, przedstawimy najlepsze oferty wyjazdów. I tych planowanych na spokojnie i w ostatniej chwili LAST MINUTE.

Proponujemy Państwu oferty wyjazdów liderów w branży turystycznej, renomowanych Touroperatorów, którzy przez lata zaskarbiały sobie miliony zadowolonych Klientów, dzięki najlepszej jakości, korzystnym przelotom czarterowym, również atrakcyjnym cenom: TUI, ITAKA, Rainbow, Grecos, Coral Travel, Exim.

Poza klasyczną ofertą katalogową przygotujemy dla Państwa wymarzony wyjazd w dowolnym kierunku, a'la carte w dowolnej konfiguracji hoteli na całym świecie wraz z przelotami rejsami liniowymi w każdej klasie. Zadbamy o transfery i program w miejscu docelowym. Współpracujemy z doświadczonymi kontahentami w wielu krajach, dysponujemy katalogami doskonałego niemieckiego touroperatora DERTOUR, który od lat zaspokaja potrzeby również bardzo wymagającyh klientów z Europy Zachodniej.   

W ten sposób i Państwo otrzymują najlepszą ofertę w atrakcyjnej cenie.

Jeśli jednak lubią Państwo samodzielnie wyszukać oferty w internecie, ON-LINE, życzymy wytrwałości i sukcesów. Ale namawiamy, aby taką wyszukaną samodzielnie ofertę zechcieli Państwo zweryfikować u nas, w kontakcie z naszymi Ekspertkami. Sprawdzimy wspólnie plusy i minusy każdej oferty.
Proszę pamiętać, że znakomita cena imprezy z interentu jest dokładnie taka sama jak u nas w biurze, ale z wartością dodaną w postaci rzetelnej informacji o produkcie, szczegółach organizacyjnych, oraz wsparcia w razie jakichkolwiek problemów. Będziemy starali sie pomóc, a kontakt będzie z kokretnym Państwa Opiekunem, a nie z infolinią. 
 
GIFT Centrum Podróży to wysoka jakość usług, a satysfakcja naszych Klientów, jest efektem weieloletnich doświadczeń naszych Ekspertów.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a po powrocie podzielenia się Państwa opinią.